Alternative Text

Контент, який думає за вас

Todaco вирішив не чекати і одразу розповісти вам про частину тих самих технологій, про які він згадував у попередньому блозі. І розповісти є про що! Якщо ви думаєте, що технології закінчуються на рекламі на телебаченні, то ви помиляєтесь. Адже, незважаючи на те, що минулого року 74 % громадян споживали телевізійний контент, відсоток цих людей у суспільстві суттєво зменшується з кожним роком: у 2017-му їх було 86 % і 90 % у 2016-му.

Технології, які він має на увазі – це поняття дещо масштабніше та глобальніше. Це цікавий та складний процес, який не всі розуміють, але Todaco сьогодні привідкриє нам двері.

Сьогодні поговоримо про соціальні мережі – Instagram, Facebook и Телеграм. Вони стали не просто додатковим джерелом впливу на суспільство, а одним з ключових інструментів, який не просто допомагає прийняти рішення, а бере і приймає його замість людини.

І якщо говорити про цифри і статистику, то соціальним мережам довіряють і черпають з них інформацію 63 % людей від усього населення країни. І це не просто розважальний контент, – це нереально великий простір для інформації будь-якого сприйняття. Тож, недивно, що цей простір почала займати політика. Це не нудні, шаблонні новини за правилами, які звикли вести політики. Це такі новини, які підлаштовуються під конкретну аудиторію, яка споживає саме конкретно обраний контент.

Там відбувається спілкування з тією аудиторією, яка ніколи цим не цікавилась, але могла би –  достатньо підібрати правильні слова і засіб комунікації. Не просто констатуються факти, а залучають аудиторію до дії гучними фразами, питаннями, флешмобами. Навіть очевидні речі, просте словосполучення чи питання можуть стати вирішальними для того, хто споживає цю інформацію. І чим коротше речення, чим простіше та ближче до споживача – тим краще, адже люди не читають довгих текстів, навіть і коротких, останнім часом, теж не читають. Переконаний і знаю що цей блог до цього речення не дочитало 2/3 людей які його відкрили. Тепер у ТОПі відео.

Насамперед мова йде про такі канали комунікацій, як YouTube. Щодня український інтернет-користувач в середньому дивиться 77 хвилин відео на YouTube. Ви ж розумієте, що це повноцінний фільм, який користувач може не просто пропустити через себе, а взяти до уваги та спиратись на інформацію з цього відео при прийнятті будь-якого рішення.

Та сама історія і з Instagram, який змушує «любити» та вірити очима. Інструкція така: гарна картинка – заінтригований фоловер – короткий message – вірний читач.

Що стосується Facebook, то тут все ще цікавіше. У цій мережі можна не просто запостити свою думку, а й коментувати, «шерити», і з невеликого посту робити сенсацію. Окрім цього, таргетенгова реклама Facebook працює не тільки на аудиторію за віком і статтю, а і за інтересами. За умови, що 73 % інтернет-користувачів отримують інформацію виключно з Facebook, то це потужний діджитал-інструмент для політиків, які одним постом можуть залучити мільйону аудиторію.

А якщо взяти до уваги, що один і той самий запис може «транслюватись» через три-чотири канали – лідерів громадської думки, у яких мільйонна аудиторія, то цей текст і цю інформацію побачить ще більше людей, що надасть їй вагомості і авторитетності в очах людей, які прочитають чи побачать це вперше.

Телеграм – це взагалі окрема історія, бо ця мережа напряму встановлює контакт з читачем. Він в будь-якому випадку прочитає ваш message. Ключова ж мета та ключове завдання це зацікавити, а зробити це не так вже і складно для професіоналів, важливо обрати правильну аудиторію і інструмент. І все, читач – ваш.

І якщо ви і досі сумніваєтесь, у мене для вас ще багато інсайдів, які вас зможуть переконати. Про них – у наступних блогах. На зв’язку, ваш Todaco.

Схожі матеріали